İptal Ve İade İşlemleri

Lütfen siparişinizde iptal etmek istediğiniz ürünün,
Sipariş Numarasını
Ürün Kodunu
İptal Edilecek Ürün Adedini belirterek info@istanbulwebyazilim.com e-posta adresine size uaşabileceğimiz güncel telefon numarası ile birlikte iletiniz.
*** info@istanbulwebyazilim.com adresinden yalnızca sipariş saati itibari ile 24 içerisinde bildirebileceğiniz iptal işlemleriniz gerçekleşecektir.
Tarafınıza ulaşmış olan siparişlerin iade bildirimleri için müşteri hizmetleri hattımızı yada info@istanbulwebyazilim.com mail adresimizi kullanmanız gerekmektedir.
Ürün iade talebinizin işleme alınabilmesi için ürünün kargodan teslim alınma tarihinden itibaren 7 gün içerisinde; kullanılmamış olarak orijinal ambalajında ve hasarsız tarafımıza ulaşmış olması gerekmektedir.
Degişim ve iade için gönderdiginiz ürünleri faturalarıyla birlikte gönderiniz faturasız gönderdiginizde işlem yapılmayacaktır.
Ürünü karşı ödemeli olarak gönderebileceğiniz kargo firması; UPS KARGO'dur.
Diğer firmalarla gelen ürünlerde firmamız ödeme yapmayacak olup; ücret tarafınıza ait olacaktır.
Kampanya süresi içinde vereceğiniz iptal talepleriniz kampanya sonunda işleme alınır, kampanya sonrasında ise iptal talepleriniz ancak ürün sevkiyatları başlamamış ise dikkate alınabilir.
Kampanya sevkiyatları başlamış ise para iadenizin yapılabilmesi için iade süreçlerini izlemeniz gerekecektir.
İptal taleplerinize ilişkin kredi kartınıza yapılacak iptali, bankanıza bağlı olarak, iptal işlemleriniz istanbulweb tarafından gerçekleştirildikten sonraki 10 iş günü içinde kredi kartınızda görebilirsiniz.